yükleniyor

Hakkımızda

2001 tarihinden bu yana  Teknoloji ve Bilgisayar Sistemleri çatısı altında Web Tasarım hizmetleri veren ekibimiz 13 Nisan 2017 İtibariyle Kalite Soft Web Tasarım adı ile faaliyetlerine devam etmektedir.


Kalite Soft Web Tasarım; günümüzde firmalar için hem prestij hem de kazanç sağlama yöntemi olarak kullanılan Web tabanlı teknolojileri, sizler için uyguluyor. 


Hedefe dönük ve kişiye özel tasarımlar, sizi ve yaptığınız işi en iyi şekilde anlatan Web Siteleri, rezervasyon ve oda satışlarınızı kolaylıkla yapabileceğiniz Otel Web Siteleri, firmanızın herkes tarafından hızla erişilebilmesine yardımcı olacak Mobil Web Siteleri gibi çözümler ile sizleri daha tanınır ve kolay ulaşılabilir hale getiriyoruz. 


Bilgi ve tecrübemizi, güven ve güler yüz ile harmanlayıp, hayallerinizdeki web sitesine kavuşabilmeniz için elimizden gelen tüm desteği sağlıyoruz. 


Teknolojinin akıl almaz bir hızla ilerlediği çağımızda, bizler de kendimizi geliştirmeye, verdiğimiz hizmetin kusursuz hale gelmesi için çalışmaya devam ediyoruz.


WEB TASARIM

Web Tasarım

Responsive Web Tasarım

Mobil Web Tasarım

Emlak Web Sitesi Çözümleri

Otel Web Sitesi Çözümleri

Tanıtım Web Sitesi Çözümleri

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!